Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a fülem, viszked és genny...

Fáj a fülem, viszked és genny folyik belőle. Mi ennek a gyógyulási menete?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az orvostól. A fülem fáj , nagyon viszked,hámlik és gennyezik. Külső fül gyulladás okozhatja ezt? Olvastam olyasmiket a neten,hogy fel szúrnak és nagyon fájdalmas a fül "toillette" . Nem tudom ,hogy közre jàtszik benne a alul a bölcs fogam növekszik de csak a fele van kint, másik fele az íny alatt van.

#fül #fog #Fül fájdalom , fül gyulladás #Fül viszketés , fül gennyezés #Bölcsessèg fog , bölcsesség fog fájdalom
dec. 18. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el vele háziorvoshoz/füll orr gégeszetre és megvizsgálnak aztán mondanak valamit. Ez a legjobb tanács. Nem fognak felszúrni semmit. Viszont az orvosi kezelés indokolt.
dec. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsességfogtól lehet a fül területén is fájdalom,de a váladékozást nem a fogad okozza. Külső hallójárat gyulladásod lehet, az is nagyon tud fájni.Fül-orr-gégészeten leszívják a hallójáratból váladékot és tesznek bele gyógyszeres csíkot, otthonra pedig írnak fel fülcseppet. Külső hallójárat gyulladásnál nem kell felszúrni semmit.
dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet fertőzés,gyulladás,bármi nézesd meg kész! nem vagy már kisgyerek,pont hogy akkor szúrják fel ha húzzód halasztod, irány az orvos én sem haltam bele, Pedig egymás után volt hallojárat és középfül gyulladásom:/ k*rvara fájt itt vagyok, : D na hajrá!
dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!