Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig fáj az aranyér?

Meddig fáj az aranyér?

Figyelt kérdés
Aranyerem van amivel már sokszor voltam orvosnál viszont eddig csak enyhe aranyerem volt amire azt mondták nincs vele teendő. Most viszont elég súlyos lett a dolog. Teljesen kitüremkedik eléggé fáj is. Kértem időpontot már orvoshoz de majd január közepe.. akinek volt aranyere és nem is kicsi annak meddig fájt? Van az a pont mikor már annyira nem vészes? Mivel csillapítottad a fájdalmat?
dec. 19. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem a férjemnek volt aranyere bár neki nem fájt csak mikor már "agyonpiszkálta".

De egyszer volt vele sürgősségin, ott megvágták neki lassan begyógyult neki.

Utána kijött neki mégegyszer akkor jég kockával jegelte magának, próbálta a kamillás ülőfürdőt is. Meg ész nélkül kenegette reparonnal, estenként meg kúp, plusz detralexet is szedett.

Gyógyszeres kezeléssel 3 hét volt mire vissza ment neki.

dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek volt már aranyeres rohama, hát nagyon sokáig küzdött vele, 3-4 hétig, detralex, kúp meg nála is a jegelés. Vettünk aranyér párnát, csak azon tudott ülni.
dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem volt, akkor mindig pár nap alatt elmúlt. Orvos nélkül is.
dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos detralexet nem szedhetek szoptatás miatt. Kenegetem én is illetve jegeltem is ma. De nagyon kellemetlen és félek hogy ez a fájdalom megmarad addig amíg nem jutok el orvoshoz :(
dec. 19. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos van szoptatós gyógyszer is, ez nagyon gyakori kismamáknál, legalább a gyógyszertárban kérdezd meg, mit javasolnak.


Az aranyér párna tényleg nem hülyeség, legalább ülve nem fog fájni. Ha így az ünnep előtt már nem tudsz beszerezni, jó egy nyakpárna is, vagy ha van, a szoptatós párnát is lehet úgy hajtani.

dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítségeteket
dec. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!