Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér. Rendben van ez így?

Aranyér. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Időnként kijön az aranyerem, hajlamos vagyok rá, sok rost, rövid toaletten töltött idő, testmozgás, semmi nem segít, néha csak úgy kijön. Nem fáj soha, csak érzem (és tükörrel látom). Ma is így volt, nem fáj, viszont toalett használat után akaratlanul is belenéz az ember, hogy mit hagy maga után és nagyon para, mert tiszta vér volt a víz. Nem fáj, 1-2 nap alatt ,,elmúlik” de nagyon sok vérnek kell ahhoz lennie, hogy élénk piros legyen tőle a víz. Lány vagyok, olyan mint amikor megjön (nem jött meg, nem kevertem össze, határozottan meg tudom különböztetni :D ). A kérdés, hogy volt e valakinek ilyen tapasztalata, ha igen, mit kezdett vele, illetve hogy szerintetek mit kéne tennem. Dokihoz elmenni egyrészt félek (anyukám volt többször hasonló miatt és rettenetes tapasztalata volt) másrészt mire időpontot kapok, el is múlik. De azért ez így elég extrém most… Ötlet?

dec. 4. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sosem múlik el, h az orvos ne lássa. Ha félsz a vizsgálattól, akkor én javaslom, h menj magán orvoshoz. Igaz, nem ingyenes, de azért egy aranyér vizsgálat nem kerül százezrekbe és hát a hozzáállásuk összehasonlíthatatlan a tb-s ellátásban dolgozókkal.
dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem csak aranyér okozhat ilyesmit. Pláne fiatalabb korban. Az aranyér többnyire csak diszkréten vérzik és amikor vérzik, akkor fáj is. Szóval, bölcsebb lenne orvossal konzultálni.
dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!