Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van még covid miatt karantén?

Van még covid miatt karantén?

Figyelt kérdés
Akerdes az lenne, hogy van meg valamilyen kijárási tilalom azoknak akik covidosok?

dec. 28. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már évek óta nincs.
dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régóta nincs.
dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Nincs, csak ameddig fertőzöl, maszkot kell venni.

Tudom, mert pár hete volt covidos a családban.

dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
dec. 28. 00:54
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Szívesen!
dec. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Én is úgy tudom, hogy hivatalosan nincs.

Viszont kb. 2 hete volt céges évzáró, kerestem volna egy kolléganőt, akivel régen beszéltem (babával vagyok itthon jelenleg, de azért a buliba meghívtak), és mondták, hogy nem jött, mert kiderült, hogy covidos, és 5 nap karantént rendelt neki a háziorvos.

Nem firtattam a dolgot, de azóta is furcsának találom, hogy milyen jogon kötelezheti karanténra a házidoki, ha hivatalosan már megszűnt...

Szerintetek a kollégák értették félre (pl. a doki csak jelezte, hogy jó lenne, ha pár napig nem menne sehová), vagy tényleg rendelhet-e el karanténz egy házidoki a saját szakállára?

dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
#6 Az meg sem fordul a fejedben, hogy a kolléganőd kamuzott?! Táppénzre kiírhatja az orvos, de nincs már karantén, nem rendelheti el az orvos és a karantén, meg a táppénz elég más hangzású, szóval félreérteni is igen nehéz.
dec. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is azt mondta orvos, hogy karantén. Nyilván nem tartottam be most sem és már akkor sem. Sokkal hamarabb túl lettünk volna az egészen ha nincsenek korlátozások hanem engedik végig menni az embereken.
dec. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!