Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Karantenba vagyok pozitiv...

Karantenba vagyok pozitiv teszt miatt( covid) hataron ezt latni fogjak a rendszerben?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hova mész. Mivel már hónapok óta nincs ellenőrzés Németország felé és vissza sem.
2022. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ha van benned felelősségérzet, akkor nem mész sehova karantén idején.

Ezek szerint nem érdekel a többi ember egészsége. Ilyen vagy!

2022. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha karanténban vagy, akkor nem mindegy mi van a határon?
2022. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván nem próbáltam, de az osztrák app pl aznapi pozitív teszttel is zöld volt belépésre és éjszakai szórakozásra is. Ha csak ránéznek messziről azzal simán át lehet szerintem jutni
2022. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra lennek kivancsi hogy amikor elkerik az igazolvanyt jelzi e a rendszer? Mert olyna orszagba lepnek be ahol nem kell covid teszt sem oltas
2022. ápr. 6. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Felelőtlen vagy!
2022. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beteg vagy? Ha igen, akkor maradj otthon. Ha nem, akkor szard le nagy ívben ezt az idióta hiosztériát.
2022. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom vegul kimentem :) minden rendben volt :) akik meg itt hiszteriaztak azokat remelem megfertoztem :P
2022. ápr. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!