Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta megy a hasam,...

Napok óta megy a hasam, émelygek, valami tuti tipp?

Figyelt kérdés

Napokkal ezelőtt hánytam, ment a hasam. Daedalon, normaflore kombó megmentett. Azt hittem el is múlt minden de napok óta újra megy a hasam ami még el is viselhető, mert nem olyan gyakori/vészes. Ez a folyamatos émelygés és esti savtúltengés ami megőrjit. Főleg azóta jelentkezik mióta elfogyott a Normaflore.

Diétázom, banán, zabkása, könnyebb ételek és víz ami megy. De nem is annyira kívánom az ételt.

Olyan mintha a Normaflore csak a tüneteket enyhítette volna, de magát a problémát nem oldotta meg.

Vegyek újabb adag Normafloret és majd jobb lesz, vagy van valakinek valami tuti tippje?

Holnap mindenképpen felhívom mondjuk a dokit :/


Köszönöm



dec. 28. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Normafloret vegyél még
Valami más kell
7 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Én a napokban ugyanígy jártam. Az orvost felhívtam, de azt mondta nem kell rendelőbe mennem. Azt mondta továbbra is szedjem, amiket eddig. Azaz Daedalont és Normaflore-t. Plusz mondta ha lenne hasmenés akkor széntablettát. Ezen kívül egész nap koplaltam, sőt étvágy hiány miatt egész nap egy fél pirítóst ettem csak. Második nap pedig szintén csak háztartási kekszet és pirítóst ettem, inni pedig csak teát.
dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor ez biztosan virus. Teged is brutal lenyomott a daedalon? 2x1 et vettem be de mindketto utan aludtam el mintha kotelezo lenne 😃
dec. 28. 13:36
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is vírus, az egész család elkapta, mert pont karácsonykor történt. És igen, egész délután aludtam, aztán meg hajnali 2-ig fent voltam, mert nem bírtam elaludni.


1

dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Normaflore azt ne igyad mert hasfájást csinál. Hasmenésre egyél fokhagymát meg széntablettát.
dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Normaflore, es ha virus okozza, akkor NE egyel szentablettat, hadd uruljon. Fokhagymat igen, meg konnyu eteleket, illetve az elektrolitmennyiseget potold kerlek.
dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Normális vajon hogy eltelt egy hét és még mindig nem vagyok 100%-os?
dec. 30. 13:16
 7/19 anonim válasza:
61%
Igen ki kell heverni jovoheten mar biztos jobb lesz🙂
dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Jobban vagy már? Én december 25-én kaptam el, nagyon erős hasmenés, diétáztam, diétázok, de ahogy mást is eszek a főtt krumplin, banánon, almán, háztartási kekszen, és ropin kívül, ismét hasmenéses a székletem. Te rendbe jöttél?
jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Szia 8-as! Meggyógyultál? Ugyanígy voltam/vagyok még. December 23-án volt első hasmenésem, igazából vettem be egy Immodium-ot, kicsit úgy jobb volt, meg csak napi 1 székletem volt. Én be is lázasodtam aznap, nagyon szarul voltam, végig aludtam azt a 23-i napot. És utána ahogy írtam is, két nap között is azért ettem rendesen, nem volt különösebb probléma, hígabb lett a széklet de hát nem volt jó. És nekem nagyon felerősödtek a bél morajlások. Aztán így január 3-4 körül éreztem hogy na, ez most hasmenés és nem jó a rendszer. Tegnap elmentem magánrendelésre, elmondtam a tapasztaltakat, azt mondta a doki hogy nagyon sok ilyen beteg van aki jött hozzá, Covid utó nyulványa (valahogy így fejezte ki magát), és hogy ne aggódjak, mert hogy van akinek hónapok óta tart, nincs semmi baja, kivizsgáltatta magát, de nincs semmi gond, egyszerűen egy ilyen szép kis COVID szál. No komment... Úgyhogy nem tudom igazából hogy mi a megoldás, nekem most sokkal rosszabb lett mint volt, és most tényleg van napi többször széklet, korog a gyomrom, diétázok, szedem a gyógyszert így sem jó. Túl sok vizet nem veszitek, meg pótolom is rendesen ami kiment.
jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

9-es vagyok, először is a *két ünnep között.


Beszéltem több ismerősömmel, náluk nincs hasmenéses tünet, de volt akinek szintén nagyon ezek a bélhangok felerősödtek. Nem tudom mik ezek a mocskos vírusok.


Én is most a Smecta és Elinix-el próbálkozom. Probiotikumot mindenképp érdemes szedni.

jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!