Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés ellen valami tipp?

Émelygés ellen valami tipp?

Figyelt kérdés

Megőrülök, 5 percenként kimegyek a hűtőt nyitogatni, mert úgy érzem éhes vagyok mint egy farkas, de bármire ránézek, undorgok és émelygek, nem bírok semmit megenni, max egy fél mandarint - bemegyek de 5 perc múlva újra hűtőnyitogatás. Ez megy már hetek óta.

Nincs valami tippetek ez ellen?

12 hetes elmúltam és nem akar elmúlni...


2011. aug. 5. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem pár korty jegestea segít. Kb. 5 perc múlva elmúlik az émelygés, és tudok enni.


13+0 hkm

2011. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keksz, hűtő hideg víz, gyömbéres innivaló.
2011. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom, köszönöm!
2011. aug. 5. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ropi és szilva minden mennyiségben. :) Tudom, hogy bizarr, de nekem ez vált be.
2011. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a ropi meg a szilva de még nagyon jó a pattogatott kukorica és a mentolos rágó is.
2011. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagyok egyedül. Én 7 hetes vagyok és ugyan ezt csinálom mint a kérdező. Mindig ennék valamit de semmit nem kivánok és közbe meg azt érzem, hogy el ájulok éhen.

Ti nem vagytok fáradtak aluszékonyak? Meg én ezért olyan gyengének érzem magam mint aki egy hete nem evett.

2011. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én is mindig fáradt vagyok, de nem nagyon tudok ledőlni, mert a kétévesem pörög körülöttem

ropit én is szoktam rágcsálni, de nem akarok nagyon nassolgatni - az első terhességemnél az émelygést állandó rágcsálgatással enyhítettem és híztam 20 kilót :(

a hideg tea jól esett, enyhített az émelygésen, utána ettem is, de evés után kétszer olyan hányingerem lett, mint előtte :S

majdcsak elmúlik már!! remélem :S

2011. aug. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!