Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok tenni?

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Benyeltem valami influenza nyavaját. Már a 2.napja lesz hogy alig tudok enni valamit mert megeszem és egyből kihányom.. Fáj mindenem. És még hasmenésem is van. Lehet jobban lennék már de rendesen éhezem. Próbálok enni, inni de minden egytől egyig kijon belőlem. Hogy így hogy úgy..

Nagyon félek hogy valami bajom lesz hogy nem tudok enni. Van valakinek valami tanácsa? Házi praktika? Most próbálok dietazni hogy kekszet meg pirítós kenyeret eszek és teát iszok. De hiába.



dec. 29. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit tudsz tenni? Felhívod a háziorvosodat, vagy annak az ügyeletesét, aki helyettesíti, és kéred a tanácsát. Azon túl, hogy a jéghideg Coca-Cóla kortyonként elmulasztja a hányingert, és megszünteti a hányást.
dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te most komolyan azt hiszed, hogy belehalsz, ha 2 napig nem eszel semmit? Férfi vagy, az biztos.
dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2 nem hiszem azt XD

Csak nem tudom mit tudnák tenni hogy legyen bennem valami..mert mind kijön. És már fal fehér vagyok. Érzem hogy ki vagyok száradva pedig próbálok azért inni.

Nem férfi vagyok😂

dec. 29. 12:04
 4/17 anonim ***** válasza:
Csinálj gyömbéres oldatot, vagy teát. A gyömbérben lévő gingerol hatékony gyomornyugtató.
dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3 percenként 1 korty, nem egyszerre 1 pohár, mert az kijön. Majd elmúlik. Ha esetleg nagyon kiszáradnál, bevitetheted magadat a kórházba. Az éhezéstől semmi bajod nem lesz.
dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, nehogy kiszáradjál. Hívd fel a körzetit, mert lehet, hogy covidos vagy, és feküdj az ágyban. Ez kb 1 hetes betegség most.
dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Senior Séf ***** válasza:
Nyugi, kérdező. A hányás a szervezet védekező mechanizmusa, hogy ne tereld az emésztéssel. Semmi bajod nem lesz, ha pár napig pihenteted a gyomrodat.
dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 tényleg igazad van! Mára már sokkal jobban vagyok semmi tünetem nincs már!😊

Annyi hogy kicsit nehezebben megy még az evés de!eddig csak pár falat ment tehát örülök hogy nem húzódik el sokáig😊


És köszi mindenkinek a 'házi praktikát'🫶🏼

dec. 30. 17:12
 9/17 A kérdező kommentje:
Mégsem múlott el.. Megint minden bajom van. Nem tudom már mit tegyek
jan. 2. 07:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Még mindig hánysz (nincs is mit), vagy mit jelent az a minden baj? És mi történt dec 31-én, hogy visszajött, ami már elmúlt?
jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!