Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Remélem nem nagy a baj ?

Remélem nem nagy a baj ?

Figyelt kérdés
Kb.3 hete köhögök, és fáj a bal oldalam , voltam RTG-n , Ultrahangon, CT vizsgálaton, mivel a bal felemen egy ilyen 40 cm hematóma keletkezett (bevérzés),kiszedtem 3 Doboz antibiotikumot,szerencsére ennek a hematomanak a nagy része már fel szívódott,a kezdeti vervizsgalaton a CRP (gyulladás a vérben)123 mat mutatott ,most a legutóbbi vervizsgalaton ez le esett 77 re,és ki írták nekem újabb antibiotikumot ,a bal oldali derek fájásra pedig egy erősebb fájdalomcsillapítót, szerintem ez a betegség javulásnak indult, viszont a párom utánanézett az interneten ,és elég ijesztő dolgokat tálalt, a daganatos betegségtől kezdve ,reumáig ,de Nagyon merem remélni hog ez csak egy laikus félre informálódása, és nem lessz semmilyen baj.Igazsag szerint én jó pár éve kezelve vagyok depresszióval is ,így hát nem nehéz rám ijeszteni, főleg úgy hogy egész életemben egészségügyi gondjaim voltak, pl: 15 éves koromban volt nekem egy teljes gerinc műtétem, gerincferdülés miatt ,amióta a teljes gerincemben implantátumok vannak, illetve van egy kis magas vérnyomás, kis szivproblema , kérlek titeket aki tud próbáljon megnyugtatni hogy nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni
jan. 4. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ebből a zagyvaságból én semmit sem értek.
jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam le rövidíteni ahogy csak tudtam , először volt egy erősebb köhögés, utánna a állítólag a köhögés miatt fájt a bal oldalam , utánna volt egy csúnyán kinéző bevérzés (hematoma) , szedtem végig antibiotikumot mert kiderült hogy magas a véremben a gyulladás, ami kezdetben 123 volt ez azota lement 77 re
jan. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!