Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális, hogy covid után,...

Bubachangh kérdése:

Az normális, hogy covid után, még mindig izzadok, és gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Pár napja szinte az összes tünetem elmúlt, kivéve a produktív köhögést.Jó a közérzetem, étvágyam stb... Viszont amint felkelek, hogy sétáljak, ilyesmi, egyből lever a víz, de űgy, hogy szinte patakokban ömlik rólam, és fáradt leszek. Ez meddig tarthat még? Illetve mit tegyek, hogy gyorsabban gyógyuljak? Sajnos már harmadik hete vagyok betegállományban, és vissza kéne mennem dolgozni, viszont szinte csak kint dolgozom, és félek, hogy ilyen állapotban visszaesek... Köszönöm előre is!

jan. 6. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Több hónap. Pajzsmirigyedet-ne csak vérvétellel nézesd meg+ az inzulinodat+Kardiólógia+érrendszer. Ne vedd félvállról, mert jobb ha a legkorábban kiderül a károsodás, mint akkor amikor már szétrombolta a szervezetedet és a szívedet..
jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Oltás lesz az a covid.
jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szivizom szovodmenyt is okozott, az szokott allando gyengeseggel-faradtsaggal jarni es sajnos a COVID arra is ramegy. Az tobb het is lehet, mire rendesen meggyogyul.
febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!