Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kevés vagy sok a gyomorsavam?

Kevés vagy sok a gyomorsavam?

Figyelt kérdés
Már egy ideje refluxos vagyok. Odafigyelek nagyon az étkezésre, volt már gyomortükrözésem is, minden rendben volt. Volt egy speciális vérvételem is (Gastropanel), abban is minden rendben volt. Ha könnyebben emészhető ételeket eszek (zsemle, banán, alma, csirkemell stb.), akkor teljesen rendben vagyok, 1/2, 2 óra múlva ugyan úgy éhes vagyok. De ha megprobálok már egy picit nehezebb kaját, pl. cukrosabbat, zsírosabbat, egyből telítődök, savam van és semmit sem kívánok. Szerintetek ez attól lehet, hogy kevés a savam?

jan. 8. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha nehezebbet eszem plusz még puffadok, teljesen teli érzem magam, feszül a gyomrom még ha kevesebbet is eszem.
jan. 8. 21:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanez a problémám!

Eszek akkor tele vagyok, söt jól fel is puffadok, aztán hirtelen rám tör az éhség, de utána rosszul vagyok és érzeü ,hogy ég a gyomrom, olyankor iszok egy kis szodabikarbonás vizet és most kezdek el újra salvus vizet inni..

jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az epétekkel van baj szerintem..
jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.

Az epével mit lehet kezdeni?

jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmész ultrahangra és megnézik,van-e epeköved. Aztán megmondják,mi a teendő.
jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!