Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mellkasomnál jobb oldalt a...

A mellkasomnál jobb oldalt a bordám alatt közvetlen és a bordám mögött szintén jobb oldalt milyen szervem van?

Figyelt kérdés

5 napja elkezdett fájni, de csak akkor ha a jobb oldalamra fekszem és ha felkelek az ágyból, megfeszül ott jobb oldalt a bordám alatt és tompán fáj.


(igaz, sok vodkát ittam mostanában, cigiztem is és a kr...lyt is kipróbáltam, egyszerre 8db-ot is, le ez lerakodott a tüdőmön?).



jan. 13. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább reflux. Nézz utána a refluxdiétának és tartsd be néhány napig.
jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ott a máj van, ha esetleg megnagyobbodott, vagy gyulladásban van, a bélszakasz egy része, hátul vese van.
jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
máj lesz az
jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a választ! Így laikusként én is a májra szavazok! Esetleg erre valamilyen gyógyszert tudtok ajánlani? (az alkohol fogyasztását abbahagytam).
jan. 14. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Vérvételt ajánlanék elsőként, a máj problémái látszanak rajta. Aztán diétázni szoktak nem gyógyszert szedni és azzal mindenképp orvoshoz kell fordulni.
jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, egy labor májfunkciókra jó lenne, kellene tudni mennyi az annyi. Máriatövis tea vagy kapszula jó erre, zsírszegény étrend, sok zöldség segíthet.
jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(De amúgy zárójelben megjegyezném, hogy a kérdésed alapján fiatal vagy bármilyen májproblémához, egy kis túlfőzött rizst egyél, hátha mégis reflux az gyakoribb a 20-30 éves korosztályban és az alkohol - főleg a tömények - eléggé ki tudja készíteni a gyomrot).
jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami utána mindenhova is kisugárzó fájdalmat okoz.
jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2 dl-es vodkákat húztam le, volt amikor éhgyomorra elég sűrűn. Szerintem ez ütött most vissza.
jan. 14. 13:15
 10/10 yoshimitcu ***** válasza:
Udv nekem is ugyan ott fáj neked elmúlt mivolt a gond?
febr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!