Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Algopiryn és a vitaminok...

Algopiryn és a vitaminok bevétele közt mennyi idő kell el teljen?

Figyelt kérdés
Lázas vagyok tegnap este óta, 4 óránként veszek be algopirynt. Tőzegáfonya kapszulát, C és D vitamint hogy szedhetem mellette? Nem gyengíti a ható erőt egyik a másiknak?

jan. 14. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem gyengíti, nyugodtan szedheted egyszerre.
jan. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
0 percnek
jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha lázas vagy és rászedsz vitaminokat, csak a vírusokat eteted vele. Várni kell amíg enyhülnek a tünetek, utána kell erősíteni a szervezetet.

4 óránként minek algopyrin, ez is csak a lázat lenyomja, nehogy ki tudja égetni belőled a betegséget okozó vírusokat.

Ne szedj semmit, akkor kettő nap alatt meggyógyulsz. Ha meg szeded, hetekig rajtad lesz ez a nyavaja. Nem kell mindenféle gyógyszerreklámnal bedőlni.

jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vírust baromian nem érdeklik a vitaminok, Dr. 3-as! Melyik egyetemen szerezte az orvosi diplomáját, és melyik jósnőképzőből a jövőbelátását?
jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vitamint valóban nem érdeklik a vírusok. Ha már beteg lettél akkor sajnos csak szrnak a pofon annyit ér.

Algopyrint nem kell ilyen sűrűn bevenni. Ha bírod a lázat akkor hagyd magad lázas állapotban mert annál hamarabb gyógyulsz. Én ha lázas vagyok akkor algopyrint már csak akkor veszek be ha a tűrőképességem felé ment a testhőm (nálam ez 39 fok - egyénileg eltérhet), illetve éjszakára lefekvés előtt veszek be egyet, hogy tudjak aludni és általában másnap már egyáltalán nem vagyok lázas.


Fontoss még, hogy fogyassz sok folyadékot és egyél is mert ilyenkor a szervezeted extra mennyiségű energiát használ fel így kellenek a tápanyagot.


A C és D vitamin kezelés jelentősége a gyógyulás után van de én a helyedben nem szedném így külön őket hanem vennék egy Supradyn multivitamin komplexumot és azt alkalmaznám.

Persze ez sem garancia arra, hogy megvéd a fertőzésektől mert egyéni hajlamoktól és még millió egy tényezőtől függ, hogy az ember mennyire sűrűn betegszik meg de az tény, hogy a megfelelő vitamin bevitel erősíti némelyest az immunrendszered védekező mechanizmusát. De ami igazán erősíti még az a sport. Érdemes sportolni is.

jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!