Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam valami vírust?

Elkaphattam valami vírust?

Figyelt kérdés
Délután elaludtam, majd felkeltem és elég rossz közérzetem volt elmentem boltba vacsit venni, de út közben is éreztem, hogy valami nem oké. Haza értem megkajáltam, elkezdet fájni a hasam, illetve hányinger kerülgetett. Elmentem wc-re és gyakorlatilag csúnyán mondva a fenekemen pisiltem, olyan állagú volt a székletem, teljesen folyékony. Ez valami vírus lehet? 2 nap múlva vizsgázom. Addig helyre tudok jönni szerintetek? Előre is köszi a válaszokat.

jan. 15. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább gyomorrontásra utal. Nem ettél vmi gyanúsat? Több napos kaja, streetfood, stb?
jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megtudjuk par nap mulva, ha lazas leszel vagy valami.


Ez a baj egyebkent, felmentek az arak, az ettermesek meg igyekeznek vagy felvinni az arat, de akkor kevesebb a bevetel, akkor mi legyen? Sporoljunk az uzemgepekkel, ami egy fokig oke, de szamolni kell a tejtermekek, tojastermekekkel, hogy hamar el kell hasznalni vagy ne rendeljenek annyit.


En mar igy jartam nem egyszer, ha az 1-nek van igaza, hogy gyomorrontas. Tiramisut rendeltem, abban van sajt is meg tojas is. Nem megfelelo tarolas eseten az ilyenek, hogy madartej, tiramisu stb. ezzel jarnak. Azota sosem rendelek hiaba utolag hutott tejtermek vagy tojastermek vagy hasonlo etelt, hanem kizarolag olyat, amit sutottek.

jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van most valami ilyen járvány, én már egy korábbi kérdéshez is leírtam, hogy szombaton vagy 15x volt zöld vizes hasmenésem és 7x hánytam, ezután infúziót kellett kapnom. Tekintve, hogy nekem soha korábban nem volt zöld vizes fosásom és a másik válaszoló is erre panaszkodott, így gyanítom járványról van szó. Ételmérgezés után én eddig max. 3x hánytam és kész.
jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha azóta órák elteltek és most jól vagy, akkor vagy nem vírus, vagy erős az immunrendszered, nekem félóránként szaladni kellett és folyamat hányingerem volt.
jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-nek

Lehetséges, mert most hánytam egy csomót és jobban vagyok, de még mindig nem vagyok okés. Émelygek meg hányingerem van.

jan. 15. 23:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges amúgy, hogy csak ételmérgezés, mert délelőtt nem volt semmi bajom, megkajáltam rizibizit rántott hússal es utána egyből elaludtam és miután felkeltém éreztem, hogy rosszul vagyok.
jan. 15. 23:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a vizet is visszahányom… szóval a folyadékbevitel szempontjából ez elég gázos…
jan. 15. 23:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat hanyos, fosos, ha ma nem vagy jobban akkor fertozes.
jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok, még érzem, hogy 100as az emésztőrendszerem, meg néha enyhén fáj, de már sokkal jobb
jan. 16. 23:22
 10/10 anonim ***** válasza:

calici (nora) vírus fertőzés valószínűleg

típusosan 2-3 nap alatt elmúlnak a kellemetlen tünetek, mert a szervezet hányás és hasmenés útján löki ki a vírust a szervezetből

jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!