Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavar?

Szívritmuszavar?

Figyelt kérdés

Ma olyat érzetem mintha párszor kihagyott volna a szívem

Utána 1-2 másodpercig elkezdett gyorsan szabálytalanul verni nyakamnal megfogtam az ért és éreztem hogy furán húzódik össze aztán rendeződött is

Kicsit felment a pulzusom ilyen 120-130?



jan. 16. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:

120-130 utan pontot akartam tenni

Ez milyen ritmuszavar lehet

Itthon most vernyomasom

125/70 pulzus 62

jan. 16. 17:48
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez ilyen. Menj el dokihoz ír fel rá béta receptor blokkolót. Havi 150 ft a metoprolol z hexal, beszeded és akkor nem lesz ez.
jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha ilyen ritka még nem is gáz. Akkor kezd gázos lenni mikor órákon át ez megy naponta.
jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
+ ha cigizel vagy kávézol mindkettővel állj le (az sokat segíthet)
jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
44%
Már a parizsiba és a legtisztább ásványvízbe is klórt tesztnek a felemberfelmajmok.
jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát csak elég ijeszto volt azt hittem itt a vég

Meg inkább az ijesztett meg hogy tényleg pár ütés olyan össze vissza volt

jan. 16. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan is volt így elkezdett remegni, mint mikor valami izom remeg. Közben elkezdtem szédülni, a kép konkrétan fehéredett ki, aztán elfeküdtem és nyugi lett. Nekem az volt hogy megszűnt a tb-m aztán nem írták fel a szívgyógyszerem. Mondjuk én nem féltem tőle hogy meghalok, belül már fel is készültem rá. De elteltek így hónapok úgy hogy naponta legalább 4-6 órát össze vissza vert. Bemérni se lehetett mert errort jelzett rá a vérnyomásmérő. amikor mégis mért valamit ilyen 150-es pulzusokat stb amikor remegett. Na az a lényeg nem könnyű belehalni. Ahogy levezettem kibírtam olyanokat előtte elképzelni sem mertem volna. Ne parázz, mert nincs értelme ;)
jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most hülyén hangzik, de próbálj meg ritmikus gyakorlatokat végezni, bármi ami ritmus alapú, zenélés, művészet, dobolás, segíteni fog, gyógyít.
jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!