Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arnold chiari syndroma.......

Arnold chiari syndroma.... Van-e extra szívverés tünetetek?

Figyelt kérdés
Régóta tudom, hogy van, egy baleset hozta ki. Mostanában nagyon sokat zúg a jobb fülem, jobb oldalon sokszor nyelési nehézségeim vannak, de csak a jobb oldalon, jobb karom zsibbad nagyon sokszor, főleg éjjel és bizonyos fej v. kar mozdulatokra bever a szívem egy extrát. Arra lennék kíváncsi, hogy nektek is van-e ilyen extra szívverés tünetetek???

#szívritmuszavar #Extra szívverés
2023. okt. 25. 12:52
 1/5 A kérdező kommentje:
.... Ja és bizonyos fej mozdulatokra olykor egy pillanatra eltűnik a világ csak egy másodpercre...
2023. okt. 25. 16:30
 2/5 anonim válasza:
Szia. És biztos, hogy Arnold-Chiarid van? Én pl úgy tudom, hogy ezt baleset nem is hozhatja ki. Viszont ijesztően hangzik, hogy bizonyos fej mozdulatokra eltűnik a világ. Kitartást kívánok! Márciusban estem át a műtéten, nem voltak hasonló tűneteim, mint neked.
2023. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! Nekem is Arnold chiari szindrómám van és ugyanilyen tüneteim.

Az utóbbi időkben nagyon gyakori a fej ill. karmozdulatokat

követő extra szívdobbanás!.

jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ebbe bele lehet bolondulni!!!
jan. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó lenne, ha felvennéd velem a kapcsolatot!
jan. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!