Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak egy egyszerű szívritmusza...

Csak egy egyszerű szívritmuszavar lenne? Furát érzek a szívemben. N

Figyelt kérdés
Kb 20 éve gyakran olyan rosszat érzek a szívemben, mintha megfordulna vagy nem is tudom, vagy mintha megállna egy kis időre. Olyankor odakapok és próbálok levegőt venni, de néhány másodpercig elég kellemetlen. Főleg akkor rosszabb, ha lehajolok. Vissza fel kell állnom, hogy kapjak levegőt. Nem tudom rendesen megmagyarázni :/ De rossz érzés. Voltam kardiológián még anno, de nem mondott semmit az orvos, csak az asszisztensnő javasolt egy vitamint.

jan. 20. 10:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és 27 éves vagyok
jan. 20. 10:54
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. Nem 20 éve, hanem 10 éve
jan. 20. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Lehet ártalmatlan, bár igen kellemetlen extraszisztolé, de lehet szívbillentyűzavar tünete is. Ha kardiológus vizsgált ls nem talált billentyűproblémát, akkor galagonyatea és magnézium segíteni fog.
jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!