Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Radiátor mellett van az...

Radiátor mellett van az asztalom és iszonyat meleg van, melegem van. Gyakran kell ablakot nyissak, hogy lehűtsön kicsit. Meg lehet így fázni vagy ehhez több kell? Tisztában vagyok a "megfázás" fogalmával is.

Figyelt kérdés
jan. 21. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem húzod odébb 2 méterrel az asztalt? Ha tisztában vagy vele, hogy mi a megfázás, már ostoba a kérdés.
jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sikerült így megfázni. Kicsit meg izzadtam, kinyitottam az ablakot és a hideg levegő miatt sikerült.


Próbáld meg lejjebb venni a fűtést míg az asztalnál vagy. Az is segíthet ha a szellőztetés idejére felveszel egy felsőt vagy egy köntöst.

jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha magadra nyitod huzatra, akkor lehetsz tőle beteg, igen.

Bukóra, vagy résnyire nem nyitható, hogy a hideg ne jöjjön rád, de mégis mozogjon a levegő?

jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs bukó és két méterre sem lehet odébb tenni. Lehet emiatt vagyok télen sokszor enyhén megfázva.
jan. 21. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért nem tekered le?
jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah, régi radiátor és csöpög, ha eltekergetem. Tudom majd meg kellene csinálni, de nyáron mindig elfelejtődik.
jan. 24. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!