Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lüktető érzés testszerte, ti...

Lüktető érzés testszerte, ti is tapasztaltok ilyet?

Figyelt kérdés

Nyugalmi pozícióban, nem a pulzusom ütemére a testem minden részében tud jelentkezni lüktető érzés, általában csak egy lüktetés, de van, hogy percekig is eltart. Nem tudom eldönteni, hogy az ereim, vagy az izmaim csináljak e.

Már több hónapja tart, minden nap többször,de mostanában rosszabb lett, lehet, hogy azért is, mert már idegesít és nagyon erre fókuszálok.

Persze majd elmegyek vele orvoshoz, csak kíváncsi vagyok, hogy egyedül vagyok- e ezzel.



jan. 22. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan mint a tikkelés?

Ha az, akkor ideg volt

jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedj magneziumot es igyal sok vizet.
jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan, mint amikor a nyakadban érzed a pulzusod a kezeddel, csak épp egész más ütemben, mint a pulzus. Ezért nem tudom eldönteni, hogy izom, vagy ér.
jan. 22. 09:26
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
46%
Ez nem játék! Nem akarok vészmadárkodni, de ez akár Aorta aneurysma is lehet!
jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kötve hiszem. Akkor nem az egész testemben bárhol lenne lüktetés, hanem például csak a hasamban.

Egyébként nyilván tudom, hogy nem játék, pár nap múlva megyek házidokihoz.

jan. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!