Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan hogy lufi,...

Létezik olyan hogy lufi, tüzijáték fóbia?

Figyelt kérdés
bármi ami hangos, lufi, zacskó durranás, motor,...
jan. 22. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lufi biztos. Én már akkor pislogok, ha meglátom.
jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Minden ami hangos, durranó hangot ad, extrém félelmet keltett bennem mindig is. Valamennyit fejlődtem, régen a buszról is leszálltam, ha felszálltak lufival, ma már elegendő minél távolabb állnom tőle, de szilveszterkor a mai napig nem véletlenül nem megyek soha sehová.
jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
en is full ugyanez, amit a #2, es #3 leirt, ha meglátok is olyat ami hangos mar akkor rosszul vagyok
jan. 22. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Uhhh igen!
jan. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is féltem a lufiktól meg a pezsgő felbontásától, a tűzijátéktól viszont soha. Szerintem ez a félelem abból ered, hogy az illető fél attól, hogy a hangos, durrogó dolog meg fogja sebesíteni. Ezért van az hogy a pezsgő felnyitásától a mai napig félek zárt térben, nehogy eltaláljon a kirepülő dugó, de a tűzijátéktól sosem féltem mert az magasan van ès úgy vagyok vele hogy nem árthat.
jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Kutyák tudnának erről rengeteget mesélni.
jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]

STOP Szilveszteri Tűzijáték

ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vyrob válasza:
STOP Szilveszteri Tűzijáték ? Go szilveszteri tűzijáték és szar az oldal amit küldtél kedvencem hogy az egész éves vadászatoknál az erdőkben nyikkani nem mertek csak egy évben egyszer a tűzijátékra :)
tegnapelőtt 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!