Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete tartó nyomásérzés a...

2 hete tartó nyomásérzés a fejtetőn mitől lehet? Nagyon félek! (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval 2 hete olyan érzés van a fejtetőmön mintha valami nehezebb dolgot ráraktak volna és az nyomná. Ez kezdetben eléggé rossz és zavaró volt, de azóta már javult. Azt kell róla tudni hogy csak ülés közben jelentkezik, és akkor sem minden pozícióban, leginkább akkor ha lefelé nézek. Semmilyen kísérőtünete nincs. Nagyon félek hogy valami komoly bajom van, olvastam hogy lehet agydaganat. Annak viszont nem tudom hogy lehet e köze hozzá hogy előtte nagyon durván stresszeltem más ok miatt és amikor ez a stressz mérséklődött akkor jött ez elő.

16/L



jan. 25. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, ne egyből a legrosszabbra gondolj, pláne ne az interneten diagnosztizáld magad. Átérzem, hogy aggódsz, én is pánikbeteg vagyok. Lehet, hogy csak magas a vérnyomásod. Orvosnál voltál már?
jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Voltam de nem ezzel.
jan. 25. 19:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásmérőtök van otthon? Ha igen, mérd rendszeresen. Amikor ez az érzésed van, akkor is mérd meg. Lehet, hogy vérnyomás probléma.
jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van, de az orvos azt mondta hogy jó a vérnyomásom elvileg.
jan. 25. 19:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyes voltam.

Ha van otthon vérnyomásmérőtök, mérd egy darabig rendszeresen, amikor otthon vagy. Ahogy írtad, kísérőtünet nincs, tehát nem szédülsz meg semmi, nem hinném, hogy komoly a baj.

jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyes voltam.

Akkor, ha nem szűnik meg továbbra sem egy darabig, akkor kérj beutalót neurológiára. Iszol eleget?

jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is észrevettem hogyha ez előjön és megmasszírozom a nyakam akkor jobb. Lehet hogy valami nyaki eredetű probléma?
jan. 25. 19:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyes voltam.

Igen, az is lehet. Nyaki eredetű problémák is gyakran okoznak fejfájást. Keress fel egy masszőrt, esetleg egy JÓ! csontkovácst!

jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából annyit szoktam inni hogy a suliban kiiszom a 750 millis kulacsom meg még itthon pár pohárral + leves amit szoktam enni.
jan. 25. 19:47
 10/14 A kérdező kommentje:
De anno ennél kevesebbet ittam és eddig sose volt még ilyen bajom.
jan. 25. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!