Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres a székletem, vagy a...

Véres a székletem, vagy a cékla színezte be? N

Figyelt kérdés
2 napja ettem céklát, és még aznap ment a hasam, ami véres volt. Most nem ment a hasam, mégis véres volt. A kérdés az, hogy tényleg vér lenne benne, vagy csak beszínezte a cékla? Nem magán a hasmenésen volt a vér, hanem mellette. Most is a széklet mellett volt a híg vér. Ha egyáltalán vér. Tavaly is volt véres székletem, de csak egyszer.

jan. 26. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
2 nappal később már nincs ott az a cékla...
jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy várok még néhány alkalmat, aztán ha még mindig piros, akkor elmegyek a háziorvoshoz.
jan. 26. 20:09
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
De ott lehet a cékla. Ez 2 napon belül egyértelműen kiderül, tök fölösleges volt kérdezni, mert úgyse rohansz szombaton a sürgősségi proktológiára.
jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A cékla nem a széklet mellett szokott vörös tócsákat csinálni, hanem bordós árnyalatot ad neki. Ha piros tócsa volt, akkor az vér volt. Jó lenne kizárni a bélgyulladást.
jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha már volt véres máskor is, akkor mindenképpen ki kell vizsgálni.
jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hétfőn akkor beszélek a háziorvossal
jan. 26. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, egy szombaton nyitva tartó patikában beszerezhetsz székletvér tesztet. Hétvégén kórházba rohanni értelmetlen lenne, szerintem fel se vennének.
jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok kórházba rohanni. Tavaly is volt benne egyszer vér, mégse foglalkoztam vele. De most már elgondolkoztam rajta, hogy lehet kéne szólni a háziorvosnak.
jan. 26. 20:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Felesleges rohanni.
jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok rohanni :)
jan. 26. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!