Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 napja vettem észre hogy...

2 napja vettem észre hogy székletem piros, mintha véres lenne. Tudom jól milyen betegségek állhatnak mögötte viszont mostanában sok céklalevet iszok, amikor ez megjelent abba is hagytam de azért tartok tőle. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A derekam egyébként mozgásra nagyon fáj de ez a munkámnak is betudható. Járt már így valaki?

20/L



2019. máj. 22. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha céklalevet iszol, ne csodálkozz, az csak a céklában levő színanyag, kár, hogy a vizeletedet nem nézted, mert akkor korábban kétségbe estél volna, mert ott is kiválasztódik kb. 1/2 órával a fogyasztást követően. Egyébként csak a tapasztalatlanok és laikusok tévesztik össze a vérrel, a valóságban igen jelentős színárnyalat-beli különbségek vannak a vér színéhez viszonyítva.
2019. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vizeletemet is megfestette de mivel hipochonder vagyok így ilyenkor egyből a legrosszabbra gondolok
2019. máj. 22. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!