Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Accu-Chek cukormérő működik...

Accu-Chek cukormérő működik kód chip nélkül?

Figyelt kérdés

Youtube-on néztem videót, hogy kell kód chip-et bele tenni aminek meg kell egyeznie a teszten lévő kóddal. A teszten van kód, viszont chip-et nem kaptam. Nem is Chip tartó van az oldalán, hanem olyan nyílás amibe belefér egy kis költő. Először telepített valamit a gépre de utána az el is tűnt, hiába írom be a nevét nem jelenik meg.

Most kell chip vagy sem? mert nekem nem érkezett a dobozban


Accu-Chek Active a neve


jan. 27. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell hozzá semmi

Ugyan ilyen van nekem is


El kéne olvasni a használati utasítást...

jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem kell, nekem is ilyen van.
jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Szerinted mit csinálok?!

Youtube-on az ACCU CHEK-es nőci adja elő a sztorit, ami rajta is van a papíron, maga a youtube videó, hogy őt nézzük


2:

Hol szoktál bele venni lándzsát meg tesztet?

Patikában vagy netről olcsóbb?

Illetve vért mennyit szoktál rátenni? Annyit hogy a zöld részt "betelítse"?

Mert olvastam, hogyha kevesebb a vér, akkor mutathat kevesebb értéket is, ha meg több akkor magasabbat, azt is jól el kell találni, egyébként jó gépnek tűnik.

jan. 27. 14:36
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nek tudom neked melyil fajta vam, de nekem az instant tesztje olyan, hogy nagyon kevés vér kell, gyakorlatilag a végéhez érinted a vért és felszívja, aztán jelzi, hogy mér, akkor jó. Ha ezen kevesebb, mint kellene, akkor errort ír ki,tehát itt tévesen nem tudsz mérni. De nem hiszem, hogy akármelyik cukormérő úgy működne ahogy írod, ezeknek üzembiztosnak kell lennie, de ha már ilyet leírnak, hogy ha több, ha kevesebb, akkor nem jó és félremérhet, akkor kuka.
jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én tűt is meg tesztcsíkot is neten rendelek mindig online patikából, olcsóbb is és gyógyszertárban nem is mindig van ehhez a típushoz,szóval egyszerűbb is.
jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!