Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A barátnőmnek én vagyok az...

A barátnőmnek én vagyok az első és mégis nemi herpeszes lett elkaphatta volna mástól?

Figyelt kérdés

Sose volt herpeszem ezáltal kizártnak tartom hogy tőlem kaphatta volna el. De ha mégis mi már 2 éve együtt vagyunk és csak most jött ki rajta ez hogyan lehetséges?

El lehet kapni más módon is a herpeszt vagy csak is nemi érintkezés során?

Nyilván nem szeretnék vádaskodni, főleg nem most amikor láthatóan is megviselt, így hát meg se kérdeztem hogy lett volna neki valaki más akitől elkaphatta.

Köszönöm a válaszokat!



#herpesz #párkapcsolat #Gentalis herpes
jan. 28. 00:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Persze strandon, nyilvános wc-n ilyenek. Ha nem volt ilyen, akkor nem csak te vagy neki, vagy neked nincs csak ő
jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hogy csak nemi úton terjed mivel maga a vírus csak rövid ideig marad életben a testnedveken kívül tehát nyilvános wc nél is van rá minimális esély de nagyon nagyon kevés

Tuti hogy Te voltál neki az első mindenben? Mert ezt a sz@rt egyszer elkapod az a szervezetében marad bár nem hiszem hogy az vigasztalna most hogy nem csalt meg

Mindenképp keress fel orvost lehet hogy nem is az

jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy hsv 2 je van, vagy hsv1. Tipust néztek? Neked ajakherpeszed se volt soha?
jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ezek a hülye betegségek teljesen kiszámithatatlanok és jönnek-mennek. Igen,kb bármit elkaphat bárhonnan,az ilyen bőrtünetet okozó dolgokat mindenképp. Pláne,ha valamiért le van gyengülve az immunrendszere. Én nem voltam a topon tizen-huszonévesen és partnertől függetlenül mindent is elkaptam. Kb 30 éves koromra sikerült egyenesbe jönnöm,addigra kikúrálták pár betegségemet (rossz fog,allergia stb), azóta semmi nőgyogyászati bajom sem volt és majdnem 40 vagyok.
jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, a nemi herpesz nem jön-megy. Az egyszer megérkezik, aztán nem tudsz tőle soha megszabadulni. Soha...
jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Anyukám ajakherpeszre hajlamos. Kb félevente kijön neki,aztán elmúlik. Most utánaolvastam ennek,és a nemi is hasonló. Vannak fellángoló es nyugalmi időszakok. Hajlam kérdese. Megjegyzem,mi a családban sosem kaptuk el anyukámtól. Tényleg hajlam kérdése.
jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem olvastam el a többi választ, de leírom amit én tudok. A nemiherpesz az csak és kizárólag nemi úton terjed, nem lehet elkapni nyilvános wc-ről vagy más törölközőjéről sem, kezéről, szájáról sem, csak a nemiszerv álltal lehet elkapni. Attól hogy neked soha nem volt herpeszed attól a vírust hordozhatod és fertőzhetsz vele másokat, tapasztalatból beszélek ugyanis volt nemi herpeszem elég durva, nekem attól lett hogy partnert váltottam, szakítottunk az exemmel és nem sokra rá mással voltam, szóval lehet hogy nálatok is benne van a pakliban hogy vagy a csajszi csalt meg vagy te csaltad meg őt és úgy kapta el
febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!