Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ... Én azt szeretném mondani...

... Én azt szeretném mondani h a barátnőmnek tavaly májusban megjött a menstruációja.mindenkinek meg van már az osztályban ,kivéve engem .es engem ez nem is zavart addig,amíg elkezdte mindenki azt azt kérdezni mikor jön már meg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy mar megjott. Vagy kell mutatni bizonyitekot?
2023. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez miért felnőtt kapcsolatok????

Menj el nogygogyaszhoz, ő megmondja hogy mi van.

2023. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

De cuki vagy. Mondd, hogy ez nem verseny és reméled még nem mostanában, mert addig is egy gonddal kevesebb. Jelenleg nem tervezel gyereket, más haszna meg úgy sincs.

Nem kérdezem, hány éves vagy, mert 16 alatt nem használhatod az oldalt, de 15-ig egyáltalán nem gond, ha nem jött még meg, utána se biztos, de akkoriban már érdemes orvoshoz fordulni.

2023. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, tudom! Annak idején tőlem azt kérdezték, nagylány vagyok-e már. Én meg nem tudtam, hogy ez mit jelent, és azt mondtam, hogy nem, erre lesajnáltak. Az a vicc a dologban, hogy már az voltam😁. Nem tudom, miért kell valakit ezért piszkálni, ez nem egy olyan dolog, amire büszkének kellene lenni. Van, akinek megjön 11 évesen, van akinek 15 évesen, nem vagyunk egyformák. Ne aggódj, te sem fogsz kimaradni belőle
2023. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem direkt raktam felnőtt kategóriába...most regisztráltam nem rég..köszönöm a válaszokat és hogy segítetek
2023. febr. 4. 14:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem piszkalnak érte...és nem onsajnalasbol csak abban az időben a bnom nagyon sokat beszélt erről és sokáig utáltam magam emiatt ...így gondoltam ide írok👍
2023. febr. 4. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél szárnyas betétet, és tegyél be néha egyet próbaképp (akkor is ha nem menstruálsz), egyrészt hogy szokjad a használatát, érzését, amikor megjön, másrészt főleg akkor amikor tesi óra van és öltöztök, hátha látja a többi lány és akkor elhiszik. Tegyél a táskádba is betétet és menj el előttük kicserélni.
2023. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kortól lehet ide regisztrálni.
2023. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez magánügy, nem tartozik az osztályra.
2023. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

1. ha 16 éves korod után még nem menstruálsz, kérjetek időpontot nőgyógyászhoz

2. feltétlezem, elmúltál 16, szóval lsd első pont

3. a hetes válaszolót hagyd, tök felesleges betétet betenni "próbaképp". Tisztasági oké, egészségügyire semmi szükséged

2023. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!