Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha mély lélegzetet kell...

Néha mély lélegzetet kell vennem, hogy úgy érezzem elég levegő jutott be. Asztma?

Figyelt kérdés
Van h napokig semmi, aztán van h mély levegőt kell vennem h úgy érezzem elég levegő jutott be. Éjjel tudok aludni, olykor nincs ez. Gondoltam rá h pszihés lehet-e vagy asztma lenne ez?
jan. 28. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Velem is ez van néha

és nagyon ijesztő amikor

úgy érzem nem kapok levegőt.

Ilyenkor ki kell mennem

a friss levegőre és akkor jobb.

Nem tudom mi lehet ez..

jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Dohányzol? Velem is hasonlóan történik és én is dohányzom. Bár ez lehet szerintem pánik roham előkészülete nyugodj meg próbáld meg lassan venni a levegőt és mondogasd magadban hogy jól vagyok. És ha el múlik a légzés zavar akkor valóban pánikroham.
jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akár szorongás is lehet
jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem dohanyzom mar 6 éve. Nagyon nyugodt normális a családi eletem, munka is ok, szóval minden teljesen jó, fura 🤷‍♀️ nem rég voltam mellkas rtg-n az jó lett, 1 hete teljes verkepen az negatív
jan. 28. 18:54
 5/9 anonim válasza:
6 év még kevés hogy minden visszatérjen az előttre mielőtt dohányoztál volna. 9-10 év múlva leszel majdnem ugyanolyan.
jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as: szorongas lehet tudat alatt? Nincs okom rá, nem értem hogy lehetne az. Mint írtam csalad férjem, fiam ok. Meló ok. 🤷‍♀️🤷‍♀️
jan. 28. 18:57
 7/9 anonim válasza:
Menj el orvoshoz kérdező és akkor kiderül mi a baj.
jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös en is gondoltam erre,pl reggel még köhögök mint mikor cigiztem csak akkor rágyújtottam és el is múlt. Volt ilyen nehezlegzesem 15 eve is akkor elmúlt, teljesen mostanaig🤷‍♀️
jan. 28. 19:00
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es nem rég voltam dokinál, vervetel, rtg vernyomas minden ok volt. Alkalmassi miatt kellett, még a szemem is nezték
jan. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!