Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jól gondolom , ez végbél repedés?

Jól gondolom , ez végbél repedés?

Figyelt kérdés

Úgy egy jó hete kezdődött, éles szúró fájdalmakra lettem figyelmes odalent, viszont nem hinném hogy aranyér, mert sehol semmi dudor(hacsak nem belső aranyér?)

Azóta jobban figyelek hogy laza legyen a székletem, javult is már a helyzet, most már csak a reggeli kávé után amikor megindulnak a folyamatok és wc-re kell menni, akkor érzem a fájdalmakat, ürítés után azonnal elmúlik, és nem is érzem másnap reggelig, pedig mozgok,edzek is.

Vért egyelőre egyáltalán nem láttam.



jan. 29. 08:25
 1/5 Vazul65 válasza:
75%
Menj orvoshoz. A piócás ember módszer rossz megközelítése a problémádnak :)
jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván az lesz ha nem javul, csak kíváncsi voltam mire számíthatok nagyságrendileg , mik a tapasztalatok.
jan. 29. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig is vegyél aranyér kúpot, az jó a végbél repedésre is.
jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időben, hogy nagy erőlködtem, aztán spontán éreztem hasonló szúrkálást, mondjuk a kocsiban ülve. Felraktam egy - két Proktis kúpot, abbahagytam az erőlködést és meg is szűnt a panasz.
jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lekopogom, 2 napja nem éreztem semmit 🙏🙏
jan. 31. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!