Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél repedés nektek mennyi...

Végbél repedés nektek mennyi idő alatt gyógyult teljesen be?

Figyelt kérdés
Sziasztok nektek mennyi időbe telet? Már kikészit, szörnyű ez az ördögi kör. Valami bevált praktikátok van? Valamint az lenne a kérdésem, lehet így nagyobb súlyt emelni?

dec. 19. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy nap.
dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A súly emelését mellőzném, max 3-4 kilo. Nekem kb 1-2 hónap volt mire meggyogyult. Rengeteg kúp és kenőcs kellett hozzá.
dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor hanyagolom az emelést, köszi a választ. Miután begyogyult nem volt vele több gond?
dec. 19. 18:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos akinek ilyen elofordul, annak kiujulhat barmikor. Nekem is neha elojon, de nem annyira mint akkor.
dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szomorúan olvasom :( #4
dec. 19. 18:37
 6/14 Senior Séf ***** válasza:
31%
Ha ördögi körről beszélsz, akkor talán változtass az étrendeden.
dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen változtattam már, rost gazdagon étkezem, sok zöldség gyümölcs teljes kiőrlésű termékek,de nem gyogyúl könnyen, mert visszatér a kemény széklet...:/ napi 2/3l folyadék is megvan.
dec. 20. 17:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ugyanígy vagyok, kùpon èlek kb. Vannak jobb napok, esetleg hetek, de nálam is a kemèny szèklet újra előhozza ès kezdődik megint a vèrzès/fàjdalom. Nem lehet emelni, nekem azt mondta az orvos. Èn most az útifű kúràt próbàlom.Kitartást!
dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is iszonyat sokáig elhúzódott, 2 évig kb.

Lenmagolaj, bepanthen és ami a legfontosabb az étkezés mellett persze, a probiotikum! Én gymbeam Probio pinket használom és teljesen rendbe jött végre. Én is súlyokat használok edzésre, ha úgy érzed rendbejöttél, szerintem próbàlkozhatsz.

dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2 èv? Jèzus:( akkor mire várhatunk? Lenmagolajat hogy hasznàlod? Illetve èrdekelne, hogy tudtál így èlni vele, nekem szerencsèm van, hogy home officeban vagyok, de ha el kell mennem valahovà, mikor rossz a helyzet, megbolondulok. Sokszor olyan fàjdalom, hogy mindenben korlàtoz. Probiotikumot szedek èn is vagy 3 hónapja.
dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!