Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baj-e ,hogy megpróbáltam...

Baj-e ,hogy megpróbáltam kinyomni a szemölcsöm?

Figyelt kérdés

Röviden valamiért érzékeny vagyok ezekre a vírus okozta szemölcsökre már a másodikat kapom el most az ujjam végén van. Voltam orvosnál aki fel írt rá ecsetelőt amit használok is reggel felkenem rajta van egész nap este fürdök megint rá kenem rajta van reggelig. Nem tudom ,hogy szabad-e ilyen sokat rajta lennie de szeretnék gyorsan megszabadulni tőle. Ma hirtelen felindulásból megpróbáltam kinyomni mint egy pattanást ami nem sikerült viszont talán egy kicsit megdagadt és mintha talán feljebb jött volna. De nem jött ki még bent van sajnos és nem is úgy tűnik mintha kintebb jött volna. Ebből lehet baj ,hogy megpróbáltam?



ui:bocsánat a helyesírási hibákért meg h nem rakok vesszőt ,nem értelmes a mondat de már fáradt vagyok.



#szemölcs #vírusos szemölcs #vírus okozta szemölcs #ecstelő #szemölcs kinyomás
jan. 29. 23:18
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szemölcsöt nem tudod kinyomni.
jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megpiszkalod, nagyobb lehet tole.

Nem tudod kinyomni, az nem pattanas

jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ecseteljed sokaig
jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!