Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alvás zavara, mi a leg jobb...

Alvás zavara, mi a leg jobb altató?

Figyelt kérdés
Évek óta alvás zavarban szenvedek. Az elmúlt 3 hónapban odáig fajult, hogy Zopigent kaptam rá. De a zopigen most kezd hatástalan lenni. Egyáltalán van-e erősebb altató? És ha igen akkor azt miért nem írja fel az orvos. Egyébként az alvás zavarban azt értem hogy sokszor egyáltalán nem tudok el aludni, és csak forgolódok az ágyban éjszaka.

jan. 31. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Inkább lejönni kéne róla! Nekem zolsanát írt, de igyekeztem minél előbb lejönni, sportolás amibe van rendszer pl. edző termi, hozzászabott étrend, én nem azt mondom legyél élsportoló, de muszáj vmi változtatni, mert ebbe könnyen bele lehet krampelni. Én mikor a végefele voltam az alvatlanságomnak hát az hihetetlen xar és félelmetes volt, el se hittem volna! Elment az erőm, el-el ment a külvilággal a kontaktom, beszédakadozás szörnyű! Szval próbálj ne a bogyók irányába elmenni.
jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es kerekes székes mozgássérült vagyok. A kerekesszékből is alig bírok át ülni az ágyra. Nem hogy sportolni! Egyáltalán eszednél vagy 1-es? Gondolkozzál már egy kicsi! Ha valaki nem soprtol, annak lehet hogy más egyéb egészségügyi problémái lehetnek. Például az hogy kerekesszékes! Úgy hogy le kelletett pontozzalak! Esetleg más valami ötlet? Egyébként meg voltam orvosnál. És még majd megyek is orvoshoz. De csak március 4.-ére kaptam neurologushoz. Igy addig kell minden kép a gyógyszer. És igen lehet akár neurologiai zavar is. Minden esetre le pontozva vagy 1-es. Mert ezzel a válaszoddal nem segítettél!
jan. 31. 10:53
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Olvastad a betegtájékoztatóban, hogy ezek a szarok elősegítik az Alzheimer kialakulását? Ha hatvan évesen szeretnél szobanövény lenni, akkor szedegessed az erősebbnél erősebb bogyóidat. Egyébként meg terápiára kéne járnia ha valamilyen pszichológiai probléma vagy stressz okozza. A stresszfaktort meg kell szüntetni. Ja, és nincs koffein bevitel, egyáltalán. Én évekig szedtem Zolpydemet, leálltam mert ráfüggtem, utána évekig még alvászavaros voltam, 1-2 órákat aludtam, stb. Életmódváltás, sport, no-koffein, rendszer = 7-8 órákat átalszok.
jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Kerekesszékesek is sportolnak, nem kell a kifogás. Azt hiszed ők csak úgy elsorvadnak a székben az életük hátralévő részében? Ja, hogy te ilyen vagy?
jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Gerodorm erősebb altató. Mindenkinek gratulálok aki osztja az észt és azt se tudja milyen nem aludni és azt hiszik, hogy sporttal minden megoldható. Hát nem. Mert betegség is lehet, krónikus inszomnia.
jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ösnek. Köszönöm.
jan. 31. 13:50
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Én délután 3-4 -kor eszek utoljára. Ettől jól alszom.
jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is, mégsem tudok aludni.
febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
38%
Nem altatót kell szedni, hanem rendbe tenni a cirkadián ritmusodat.
febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm doktor úr, nyilván jobban tudja mint országunk professzorai, phd-s orvosai.
febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!