Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan nem lettem bárányhimlős?

Fanni818 kérdése:

Hogyan nem lettem bárányhimlős?

Figyelt kérdés

20eves vagyok és az öcsém bárányhimlős lett kb 3honapja. Én az előtt sosem voltam,és tökre bele törődtem a sorsomba, hogy akkor most én is elkapom. De ez nem történt meg, pedig állandóan egy légtérben voltunk, és egy pohárból ittunk stbstb..

Hogy lehetséges ez?

Vagy ki jött volna tünet nélkül?



jan. 31. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert be vagy oltva ellene.
jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyanazokat az oltásokat kaptam, mint az öcsém
febr. 1. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Az oltás a súlyos következményeket előzi meg szinte 100%-kal, mérsékelt, enyhe lefolyású himlőre simán van esélyed. Örülj neki, hogy nincs bajod. Felnőttként elég durva tud lenni a bárányhimlő. Annyira, hogy amikor olyan ember gyereke lesz bárányhimlős, aki nem volt gyerekként bárányhimlős, a saját gyerekétől távolságot kell tartani a szülőnek. Ezt én is nemrég tudtam meg, én azt hittem, 5-6 éves korában MINDENKI elkapja.
febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most igazából én nem az oltásra vagyok kíváncsi hanem hogy akkor most elkaphattam, vagy nem kaptam el és ez hogy lehetséges?
febr. 1. 06:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Néha nagyon kevés tünettel lezajlik, pl. egy anyatejes csecsemőknek. Lehet, hogy csak azt hiszitek, hogy nem voltál.

Nekem anyukám úgy mondta, hogy sose voltam kanyarós. ( Oltás előtti korosztály vagyok) De amikor ellenanyagot kellett nézetni eü dolgozóként, brutál magas szintet mértek, olyat, mint ami csak az átesetteknek van.

febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átestél rajta észrevétlenül. Ha érdekel, akkor nézethetsz ellenanyag szintet (magánrendelésen).
febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!