Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez megfázás lehet? Leizzadtam,...

Ez megfázás lehet? Leizzadtam, lehúztam a kabátot, fáztam. Napok óta gyengeség, álmosság, 37.2 hőemelkedés, enyhe torokfájás, orrdugulás. Gyenge tünetek, mégis megkeserítik a napomat. Ha ágynak esek javulhatnak?

Figyelt kérdés
febr. 2. 15:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vírusok és baktériumok okozzák a betegségeket. Nem egyszer voltam régen úgy beteg, hogy huzamosabb ideig hidegben voltam vagy nem öltöztem fel vastagon. Viszont akkor egyértelműbbek voltak a tüneteim.
febr. 2. 15:19
 2/5 Kitana. ***** válasza:
100%
Az, igyál meg egy Neocitrant, egyél Strepsilst, meg igyál sok teát vagy valami folyadékot és feküdj betakarózva. 1-2 nap alatt el tud múlni egy enyhe megfázás, ha pihenteted.
febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvosnak telefonáltál?
febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyivel nem kellene dokihoz rohanni, múlt hónapba voltam és közel ez volt a bajom és csak ártott. Azóta voltam más jellegű kivizsgálásokon, stb.
febr. 2. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Enyhe megfázás, igen. Teljesen fölösleges orvoshoz menni vagy Neocitrant (lázcsillapító) bevenni. A hétvégén pihenj, nem kell ágyban feküdni, de ha lehet pihenj, kanapén egy pokróc alatt pl., olvass, netezz, nézz filmeket. Ne most csinálj nagytakarítást és ne nagyon menj sehová. Torokra, orrdugulásra vény nélkül kapható szereket használhatsz ha nagyon kellemetlenek. Igyál sok meleg folyadékot, teát, mézzel ha szereted, levest stb.
febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!