Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ok nélküli hőemelkedés mitől...

Ok nélküli hőemelkedés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja minden este érzem, hogy ég, piros az arcom és forró a testem.

Egyszer mértem lázat, 37,4 volt, viszont érzem, hogy azóta is magas a testhőm.

Pajzsmirigy problémáim vannak, 2 hónapja kiderült hogy alulműködésem van, fáztam sokat, hullott a hajam, híztam, de a gyógyszerszedés előtt is volt már ilyen problémám, sokszor kimelegedtem csak úgy és éreztem hogy "fűt" a testem.

Amióta szedem a gyógyszert rá (kb. 1 hónapja), azóta is tapasztalom a forróság érzetet, ma a munkahelyen 21 fokban azt hittem hogy felrobbanok a forróságtól, viszont nem izzadok soha. A gyógyszer szedese óta néha nyugtalan vagyok és ideges, valamint gyorsan ver a szívem időnként.

Fáradékonyság néha előfordul, viszonylag keveset alszom, kb minden nap 4-5 órát.

Minden nap fogyasztok alkoholt, nagyjából 4-5 sör amit naponta megiszom, lehet ez is hozzájárul ehhez. (Tudom, tudom, most sokan fognak jönni azzal, hogy büdös alkesz, emiatt vagy szarul, stb stb...)

Régebben is iszogattam napi szinten, de akkor max 1-2 sört.

A nyakamon egy nyirokcsomó meg van duzzadva már legalább 3 éve, voltam vele orvosnál is, a hematológián azt közölték, hogy nem tudják megállapítani az állapotát, mozgatható, nem fáj, de kellene biopszia hogy kiderüljön hogy jó/rosszindulatú.

Nem voltam biopszián mert nagyon be vagyok szarva tőle, de azóta nem nőtt a csomó és más helyen nem alakult ki.

Fogyni nem fogyok, amióta szedem a pajzsmirigyre a gyógyszert, nem is hízok, de ez a folyamatos hőemelkedés nagyon aggaszt.

Gyerekkoromban sokszor volt mandulagyulladásom, sokszor voltam megfázva, ez az utóbbi pár évben nem jellemző.

Éjszaka nem izzadok, étvágyam változó, van hogy mindent is felzabálok, de néha ránézni sem bírok semmilyen kajára.

Hipochonder vagyok, mániákusan félek minden létező ráktól, lehet tudat alatt van nálam ez az egész, de a hőemelkedés/kiporulás/nehézlégzés mindennapos.


Szerintetek lehet limfóma?


L


jan. 17. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg betegséged van ami mind okozhatja. Az hogy pajzsmirigygonddal egyáltalán alkoholt iszol es csodalkozol hogy bajod van az fura. Főleg ennyi alkohollal. Egészséges embernek is megártana.

A legjobb ha mindezt felolvasod az orvosodnak és őt kérdezed meg.

Ne randkmom idegenektől várd a választ

jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindennek van oka.
jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!