Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ??Állandó fejfájási panaszokka...

??Állandó fejfájási panaszokkal vagyok hosszú hetekig (főleg homloktájékon, de sokszor a tarkó és a halántéktájékon) Voltam vele orvoshoz, ahol a röntgenfelvételekből kiderült, hogy ciszta van a jobb arcüregben, az MRI nem láttak semmit.

Figyelt kérdés

Egyáltalán, okozhat az arcüreg-ciszta homloktáji fájást?

Meg sokan írják a stresszt, de ha én nem is érzem magam feszültnek az tudat alatt is okozhatja ezt?



#fejfájás #MRI #Arcüregben
febr. 4. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy okozhat. Mit mondtak a cisztára,van valami teendő vele?
febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elküldött fül orr gegeszetre, ott azt mondták lehet polip vagy ciszta is, valamint menjek el fogorvoshoz. Irt fel MEMORIL, MELOXEP. 3/4 hét múlva nem javul menjek vissza.
febr. 6. 15:55
 3/5 anonim válasza:
Na és azóta mire jutottál?
febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem javult sehova, tegnapi nap folyamán került migrén, idegrendszer, szorongásra a fülembe piercing. Azóta nincs fajdalmam.. remelem így is marad
febr. 17. 18:07
 5/5 anonim válasza:
Ez érdekes, kérlek majd írd meg a tapasztalatod a piercinggel kapcsolatban, hogy mennyire segít.
febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!