Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg csak megfázás?

Tényleg csak megfázás?

Figyelt kérdés

December 4-én délután hasmenésem volt. Ez még nem is volt akkora probléma, vettem be Lopediumot, estére el is múlt. Másnap azonban arra keltem, hogy erősen szúr a hasam jobb oldalt egy apró pontban, pont a köldököm mellet. Vettem be fájdalom csíllapítót, el is múlt pár órára. Estére már elkezdett fájni a gyomorszájamnál, meg a melleim alatt, és azt éreztem, hogy fel vagyok puffadva. Szedtem fájdalomcsíllapítokat, de nem használtak semmit. Másnapra már fájt az oldalam is, meg mindkettő csípőcsontom.


Ez tartott egész az ünnepek alatt, majd Januárba elmentem a háziorvosomhoz, aki megnyomkodta a hasamat és azt mondta szerinte csak megfázás, túl fiatal vagyok, hogy bármi más komolyabb bajom legyen.Gyógyszert sem írt, csak azt mondta pihenjek és igyak több vizet.


Azonban a tünetek nem maradtak abba, sőt egyre rosszabbak lettek, már fájt a hátam is különböző részeken, és elkezdett random hányingerem lenni.

Ismét visszamentem a háziorvoshoz, elmondtam neki mivan, a válasza "Akkor lehet, hogy stressz, vagy nemtudom..." volt.


A fájdalom azóta sem maradt abba, egyre jobban fáj, legfőképp a melleim alatt. Nehezen tudok mozogni tőle, a gyógyszerek sem használnak.

Volt már valakinek hasonló? Tényleg csak megfázás, vagy valami más áll a háttérben?


febr. 5. 12:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!