Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélgyulladás okozta, erős...

Bélgyulladás okozta, erős ízületi fájdalmakra valami hatékony cucc?

Figyelt kérdés

Ha muszáj, majd gyógyszerekkel is próbálkozom, de abból már ígyis jut elég...Létezik valami valóban hatékony cucc ízületekre? 26 éves vagyok, de reggelente már brutálisan fájnak az ujjaim, a csuklóm, a könyököm... Nap közben javul, de még akkor is fájnak az alap dolgok közben, pl cipőkötés.

Szívem szerint már meghalnék...

A gasztrósom reumatológushoz küldött, az pedig azt mondta, ez nem tudja mi :D


febr. 7. 12:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
B) kérdés: Paracetamol milyen hosszan szedhető?
febr. 7. 12:21
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
pszichologus, ha gyogyszer nelkul akarod ezt megoldani
febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tessék? Ilyet nem írtam, de nem az lenne az első próbálkozásom, mert így is sok gyógyszert kapok. Bár gondolom alternatív megoldás erre nincs...
febr. 7. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
megint pszichologus mert pszichologus nem doki, nem irhat gyogyszert, semmit. Szamlarol ne is beszeljunk.. bar tolem egyszer csak 1 db kerdezte magatol, hogy akarok e szamlat.
febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide a pszichológus?

Emiatt a mondat miatt:

"Szívem szerint már meghalnék..."?

Nem pszichés gondom van, hanem fizikai, arra keresek megoldást.

febr. 7. 13:16
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
akkor citromfu az megnyugtat, utana a halalrol majd pszichologus
febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fú...
febr. 7. 13:22
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
pszichoszomatikus tunetek, ezert is kell a pszichologus. Kozben macskagyoker vagy citromfu de lehet mindketto.
febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"pszichoszomatikus tunetek"

Nem. Nézz utána az IBD extraintestinalis tüneteinek. Én itt ezt a kérdést el is engedtem.

febr. 7. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha reumara kuldtek akkor nem gastro, az entero problemakat a gasztroenterologus vegzi a gastro csak gyomor. ha nem citrom fu, macskagyoker pedig azt szeretik itt hangoztatni akkor menj gasztroenter.hoz


nekem ibs-em van igaz pszihoszomatikus. az extra-intestinalis meg "kivul belrendszer", az IBD-t okozhatja anusnal fekely vagy a gyomorban az meg lehet refluxtol is peldaul, vagy az oesophagusban az a nyelocso, azok meg nagyon gyakoriak psychosis az agyban magaban egy rendellenesseg vagy neurosis ami stressz pl a kornyezetben. Ez lehet pszichoszomatikus. Csak a gastro-d meg a jovobeli reumatolog-od nem fog belegondolni mert nem ert hozza, a kapcsolathoz. A reumatologus meg felir valami fajdalomcsillapitot altalaban pregabalin vagy gabapentin vagy tramadol vagy valami hasonlo.


pszichologus, macska gyoker, citromfu

febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!