Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres köpetem van, mi kehet...

Véres köpetem van, mi kehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves férfi vagyok, dohányzom, most voltam beteg, és elég erősen köhögök a betegségem óta. Egy napja történt (betegségem kezdődte óta a 8.napon), hogy a slejmben amit felköhögtem a manduláim környékéről, majd kiköptem, egy véres csík húzódott a köpetemben. Előre is köszönöm!

febr. 7. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott?
febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszer, régen nekem is volt, ijesztő, de az orvos azt mondta, csak az erőlködéstől.
febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is attól volt, hogy a torkomat szétcseszte a sok köhögés. Ha nem ismétlődik meg, valószínűleg semmi gond.
febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Vérzik a tüdőd, azonnal kórház!
febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Harmadik: Ez tegnap meg ma ismétlődött, holnapot várom
febr. 7. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Anélkül, hogy látnánk mennyi vér meg mennyi köhögés, nehéz mit mondani.

Nézz el orvoshoz, abból baj nem lehet.

febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Menj orvoshoz, mert lehet, hogy nem jön el a holnap.
febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Véreset köhög, és csak otthon mereszti a seggét. Járna a Darwin-díj...
febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanigy voltam a múlt héten.Doktornőt kérdeztem, az erőlködéstől felmaródik a nyálkahártya,elpattan egy puci ér stb.. Nekem mézes gyömbért javasolt hogy eszegessek, az nyugtatja a torkot és rutascorbint szedjek. Ha rendes vért köhögnél fel az lenne baj.
febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!