Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Súlyos bajra utalhat, ha...

Súlyos bajra utalhat, ha véres a köpetem?

Figyelt kérdés

Ma reggel fogmosásnál vettem észre, hogy a köpetem ilyen barnás színű féle. Nem fáj a torkom, nem köhögök. Más tünetet meg nem is tudnék írni, mert mostanában nagy a stressz rajtam és az is kihoz sok mindent.

Érzem azt még, mintha valami bal oldalt a torkomon le lenne tapadva. Mikor simán néztem, semmi ilyesmi nem volt a papírzsebkendőn, de, ha erőltetve hozom elő, akkor ilyen barnás színű valami is megjelenik a nyállal. Valamikor barna, valamikor piros kicsit.

Nagyon félek, nagyon meg vagyok ijedve.

Tippek esetleg, hogy mi lehet ez?

Ha nem szűnik most pár napon belül, akkor orvoshoz megyek, de addig azért jó lenne tudni, mire számítsak.

Köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 20. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Íny gyulladás?
2018. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan ínygyulladásról nem tudok. Elől van egy fogam, ami korábban kivérzett, meg el kellene menni megvizsgáltatni. Mert úgy van, hogy az alatta lévőre nőtt nekem egy. Ezen kívül semmi olyasmi. De ez is elől van. Konkrétan az ínyemmel..., nem tudok róla.
2018. júl. 20. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy félbetörött fogam. Amikor fogat mosok, mindig véreset köpök.
2018. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem csak fogmosásnál van.
2018. júl. 20. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem egészen tiszta, hogy akkor most ez honnan is jön? Fogíny vagy torok, esetleg köhögés folytán?
2018. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy refluxos? Nagy stressz kihozhatja a savat. Gégészeten nézesd meg a torkod.
2018. júl. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálaton. Szedtem gyógyszert, de nem múlt el. A vizsgálatok negatívak lettek.
2018. júl. 31. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!