Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt hasonló problémája...

Akinek volt hasonló problémája, milyen kezelést kapott?

Figyelt kérdés

Ultrahangon kiderült, hogy pajzsmirigy gyulladásom van.

A háziorvos köptetőt és allergia gyógyszert írt fel, amitől nem lettem nyugodtabb, mivel már a 3. Hete folyamatosan lázam és hőemelkedésem van, valamint már nagyon fájdalmassá vált a nyelés, köhögés stb.

Próbáltam utána olvasni, hogy lehet e borogatást tenni rá, ami esetleg lehúzás a gyulladást, de nem találtam semmit, az orvos meg ki se értékelte mit lát meg se vizsgált.



febr. 11. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk nem hàziorvosnak kellene kezelni, hanem endokrinológusnak, és egyébként szteroidot kellene rá szedni.
febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete lázas vagy, az egyáltalàn nem normális. Keress fel egy szakorvost.
febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos, így kaptam időpontot szakorvoshoz, az ultrahang magánorvosnál történt pont azért, mert a házi orvostól úgy kell kérni egy labor vizsgálatot miközben havonta járok hozzá, tavaly októberben kezdődött hanyingerrel és hányással, 3 hónapig tartott, miután már kértem, hogy egy labor beutalot adjon, mert ez nem normális.

Azon is látszik,hogy baj van a pajzsmiriggyel valamint gyulladásom van, de ki se értékelte az eredményt.


Sok helyen olvastam, hogy ilyenkor azért gyulladas csökkentőt írnak fel, ezért félek, hogy mivel tartósan lázam van, nem e fog kialakulni valami szövődmény. És addig amíg nem lát szakorvos, mit tudok tenni, hogy lejjebb húzódjon a duzzanat.

febr. 11. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát gyulladáscsökkentő kellene. De jó lenne, ha orvos írna fel.
febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!