Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen kilátásai lehetnek egy...

Milyen kilátásai lehetnek egy emlőrákos betegnek?

Figyelt kérdés
Kétoldali, a két oldalon két különböző típus, közeli nyirokcsomó áttéttel. Egyéb áttét nincs. Középkorú, egyebekben jó egészségi állapot.

febr. 12. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy rokonom még harminc évet élt vele, idős korában hunyt el. Sosem volt jók az eredményei, időnként kiújult és ment kemoterápiára. Minden kezelést felvett, harminc évet élt evvel a betegséggel. Ott is volt áttét, a végén azt hiszem már az agyában is. De szerintem 30 évet úgy élni, hogy a rák igazából végig ott volt a háttérben, elég szép.
febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
20-éve jártam így levették az egyik mellem , mondtam ha felébredek a műtét után elmegyek templomba és igen ennek már 20-éve .
febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs áttét, időben észrevették, akkor a megfelelő kezelés mellett elvileg jó kilátásai vannak.

Nálunk volt családban is, baráti körben is. Szerencsére mindenki meggyógyult és utána még évtizedekig éltek.

febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!