Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha fehér lepedék van a nyelvem...

Ha fehér lepedék van a nyelvemen elújságolhatom magamnak, hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem ez Candida Albicans.


Néztem Prof. Tullio Simoncini előadását aki azt állítja, hogy a rák egy gomba(Candida Albicans gomba)


febr. 12. 18:47
1 2
 1/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Próbálj az étkezéseden változtatni, mert lehet, hogy rendszeresen fogyasztasz valamit, ami így csapódik ki.

Lehet gyógyszer is, okozhatja károsodott bélflóra is.

Ha az ok rendeződik, a tünet is el fog múlni szerintem, illetve tapasztalatom szerint.

febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

"Néztem Prof. Tullio Simoncini előadását aki azt állítja, hogy a rák egy gomba(Candida Albicans gomba)"


Ne nézz ilyen hülydeségeket!

febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sima megfázás kísérője, egy legyengült bélflóra, savas-lúgos ételek fogyasztása, és gomba is lehet. Nekem egy hétig fájó, hófehér nyelvem volt 2 kivi elfogyasztása után. Azóta sem eszek kivit.

De a rák az pont nem ilyen.

febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A fehér lepedék egy sima gyomorrontástól is lehet, de még a nem kellő szájhigiénétől is. Ha a rák egyenlő a Candidával, akkor én vagyok a Dalai LÁma.
febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó,akkor a canesten gyógyítja a rákot.

Ne nézz baromságokat.

A nyelven a fehér lepedéket nekem rossz fog okozta.

febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez nem rak, de gomba attol meg lehet. Persze nem csak attol lehet, fentebb irtak jo sok mindent... az, amit a kamudoktor mond, az baromsag.
febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Prof Tullio Simoncini előadása kicsit odatett, mert most nem elég, hogy Candidás vagyok, el kell fogadnom, hogy rákos vagyok.
ápr. 5. 10:54
 8/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kamudoktoroknak nem hiszünk egy bizonyos értelmi szint alatt... remélem, te értelmesnek tartod magad.
ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*felett
ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!