Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha fehér lepedék van a nyelvem...

Ha fehér lepedék van a nyelvemen elújságolhatom magamnak, hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem ez Candida Albicans.


Néztem Prof. Tullio Simoncini előadását aki azt állítja, hogy a rák egy gomba(Candida Albicans gomba)


febr. 12. 18:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Vannak akiket azért ócsárolnak az emberek, mert doktori cím nélkül ad egészségügyi tanácsokat.

Tullio Simoncini több mint egy doktor, ő professzor, ennek ellenére izélitek őt.

ápr. 7. 10:17
 12/16 A kérdező kommentje:
Legalábbis azt hiszem, hogy Tullio Simoncini professzor, tévednék?
ápr. 7. 10:19
 13/16 anonim ***** válasza:
Utana neztem, ez egy olyan orvos (onkologus), aki szerint a candida okozza a rakot es NaHCO3-mal (szodabikarbona injekcioval) kezelheto. Be is adta egy paciensenek a szodabikarbonat es belehalt. Vannak orvosok, akik idokozben megkergulnek... annyi igazsaga lehet, hogy mikroorganizmusok kepesek elosegiteni a tumort, de sok mas is kell a daganat kifejlodesehez.
ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
57%

A pandémia is jól rávilágított, vannak emberek, akik tudományos karriert futhatnak be, minek során ügyesen titkolják, elnyomják paranoid, konspirációs elméletekre hajló mentalitásukat, gondolkodásukat.

Míg egyszer nem bírják tovább, lebuknak, elkezdenek hülye elméleteket terjeszteni.

A tudományos világ ezután kiközösíti őket, de nem dogmatikus vagy hasonló alapon, csak a hülyeség egyszerűen vállalhatatlan.

Érdekes persze a konteósok gondolkodása is, ilyenkor szeretnek arra hivatkozni, hogy itt van, igazi(?) szakember állítja ezt vagy azt.

Máskor meg az igazi szakembert lehülyézik, mert nem azt mondja, amit a laikus hallani szeretne nagyon.

ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Azt állítja, hogy sok rákbeteget meggyógyított.


A hagyományos orvoslásnál is előfordul, hogy meghal a rákbeteg, csak ott nem ítélik el emiatt az orvost, mert a hivatalosan előírt módszert használta.


De ha szódabikarbónás kezeléssel meggyógyít 100 embert, nem azt fogják nézni. Inkább azt, hogy volt egy rákbeteg aki belehalt és ezért emberöléssel vádolják.

ápr. 7. 16:11
 16/16 A kérdező kommentje:
Végülis a szódabikarbóna Candida ellenes, de szerintem ott b@szhatta el Tullio Simoncini, hogy nem arra koncentrált, hogy a bélrendszerből kiirtsa a Candidát, mert szerintem a Candida a bélrendszerből szerzi a tápanyagokat és onnan terjed szét más helyekre. Annyira nagy zseninek nem tartom, egy felfedezőnek tartom, aki nem találta meg a perfekt gyógymódot.
ápr. 7. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!