Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valamelyik Covid variáns...

Ez valamelyik Covid variáns lehet: Hasmenéssel kezdődött, majd kezd átmenni valami légútiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eleinte azt hittem az a bajom, hogy megjött, mert első napján szokott enyhén menni a hasam. Szóval így kezdődött, első nap 1x-i hasmenés. De már éreztem este, hogy valami még nem ok.

Ma reggelre arra keltem, hogy ki kell rohannom, összességében olyan 5-6x voltam a nap folyamán, vizes/nyákos hasmenés volt, tipikusan az a vírusos fajta, legutóbb ilyesmim 2 éve volt, akkor az egész családon átment.

Max csak enyhe hőemelkedésem volt, ezen kívül és az iszonyú, lüktető fejfájáson kívül nem volt más tünetem.

Most estére elkezdtem tüsszögni, és nyelésnél kissé kapar a torkom alja.

Először azt hittem calici vírus,vagy norovírus, de így elgondolkoztam nem lehet-e Covid? Család többi része egyelőre jól van. Van akinek így/hasonlóan zajlott le? Sosem volt Covid-al ezelőtt tünetem szerintem, vagy akkor olyan enyhe, hogy nem igazán vettem észre.



febr. 18. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,Covid. Nagyon valószínű. Nálam is így kezdődött 2023 karácsonykor. Hasmenés,fejfájás, 170-es pulzus (doki szerint a vírus okozta. Azt hittem, szívrohamot kapok). Utána torokfájás, rengeteg váladék,köhögés, láz 39 fok felett,extrém fáradtság. 2 hét volt a gyógyulás.
febr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fu az nem semmi, sajnálom!

Engem most éjjel hagyott aludni már szerencsére, de reggel azért megint mennem kellett..

Nekem ilyen köhögés még nem indult be, enyhén érzem csak a torkom.

febr. 19. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!