Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza eldugult füllel?

Influenza eldugult füllel?

Figyelt kérdés

Tegnap óta meg vagyok fázva elég erősen, valószínű influenza. Folyik az orrom és teljesen bedurrant minden, durva orrhangom van. Ma reggel elkezdett a fülem is dugulni, az egyik főleg. Napközben ha nagyokat nyitogattam a számat nagy nehezen kicsattant. Most azonban este óta , már órák óta nem akar. Be van dugulva és mintha nyomás lenne rajta. Már mindent próbáltam ami tippet csak a neten láttam. Nagyon nehezen viselem, már az őrület határán állok, teljesen be vagyok pánikolva. Még csak nem is pattog, semmit, bármit csinálok, semmi nem történik. Van valami jó tippetek? Ez normális dolog? Már elég rég voltam megfázva, nem is

emlékszem hogy régebben is volt e ilyen gondom.

Szedek sinupret cseppet, rhinospray orrsprayt fújok.



febr. 18. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen esetben a Novorin orrcsepp segített, 5 napig lehet használni. Ne fújd erősen az orrod, mert attól is bedugul, persze a huruttól is. Nekem is volt már ilyen, de pár nap alatt elmúlt
febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orrodba csöppented, de a fülre is hat.
febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!