Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem akar felszakadni az...

Nem akar felszakadni az influenza után a köhögésem, menjek vele orvoshoz,vagy várjak még pár napot vele?

Figyelt kérdés
2 hete influenzás lettem,lázasan köhögéssel lementem a háziorvosunkhoz. Meg sem vizsgált,csak a torkomat nézte meg,és annyi volt a válasz,hogy igyak mézes teát, meg mézes tejet...A lázam pár nap alatt lement, mert kezeltem magam. Viszont a köhögés már több mint 2 hete tart,és nem akar felszakadni, olyan mintha nagy csomó lenne a torkomban,és éjjel is fáj a mellkasom. Amikor a kismacskánk rá akart ülni a mellkasomra,mintha mázsás súly nehezedett volna rám. Elmenjek ezzel orvoshoz? És mi lehet a gond,miért nem múlik,kezelés mellett sem?
jan. 31. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Patikában kapható vény nélküli dolgok között találsz megfelelöt. Kérdezd a gyógyszerészt.
jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!