Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza után gombás bőrfertő...

Influenza után gombás bőrfertőzés alakult ki, és nem hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Az orvos szerint legyengült az immunrendszerem, ezért jöttek elő a foltok a vállamon és a mellkasomon. Adott rá Dalacin C 300mg antibiotikum tablettát és antibiotikumos Dalacin T 1% krémet. A tabletta elfogyott két napja, az emulzió fele is elfogyott, de a foltok nagyobbak lettek és több lett belőle. Már a nyakamon és a felkaromon is látok.


Időpontot akartam kérni, de azóta nincs orvos Balassagyarmaton, szünetel a bőrgyógyászat. Átirányítottak mindenkit Szécsénybe, de ott meg nem adnak időpontot. A telefonos hölgy azt mondta, hogy felírja a nevem és a számom és majd hívnak ha mehetek rendelésre. Ilyet még életemben nem hallottam, félek hogy nem fognak felhívni.


A legközelebbi magánrendelésen kb 40-50ezer forint lenne a vizsgálat és a gyógyszer írás. Nekem annyi pénzem nincsen.


Mit tegyek szerintetek?



jan. 12. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A háziorvos is felírja azt, amit a bőrgyógyász már felírt, de elfogyott.

Helyedben megmutatnám a háziorvosnak, mert nem biztos, hogy jó az a gyógyszer erre, ha nem javult semmit.

jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!