Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ilyen szép nő hogy veszíth...

Egy ilyen szép nő hogy veszítheti el az összes fogát, hogy protkót kelljen hordania?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/f3q4UgxkwwA


Kommentek között olvastam, hogy a kemónak van ilyen hatása, de a csajnak dús haja van és szép az arca, nem úgy tűnik, mint aki a halálból jött vissza.


A higiénia hiányát pedig azért zárnám ki, mert látszik az arcán, hogy jó génekkel rendelkezik, intelligensnek tűnik ergo igényes lehetett emiatt kizárnám azt, hogy hagyta kirohadni őket.



febr. 21. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Pont h kemo után dúsabb is lehet a haj..
febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hajvesztéssel jár, de utána dúsabban nől vissza
febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk lehet parókája van. Az arca miért ne lehetne szép? Amúgy meg nem kell hozzá kemoterápia, elég ha xar genjeid vannak és máris lehet 20 évesen is protkod
febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Mi köze a szépségnek a fogvesztéshez? Ha ronda, akkor végül is nem baj, hogy elveszíti? :D


Egyébként ez tipikusan az a jelenség, mikor az emberek külsőből kezdenek tulajdonságokat párosítani emberekhez.


Kizárod a higiénia hiányát, mert jó génekkel rendelkezik (nem értem, az igénytelenség nem a genetikai lottón pörgetett eredmény, hanem az ember személye, jelleme), mintha mindenki aki ronda az egyenesen igénytelen is. Aki szép, az nem lehet igénytelen, ez a konklúziód ezek szerint.

febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kemótól hullik ki a haj, főnökömnek sem hullott.
febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan elvetemültek is, akik kihúzatják az összes fogukat, és implantátumot csináltatnak inkább.
febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés lehet genetikai probléma én úgy gondolom

Bár lehet, hogy drogos, az amfetamintól például kirohad az összes fog egyből

De kirohad ott az összes patikai gyógyszertől hosszútávon meg az italtól is hosszútávon

febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#1/#2: Meg tudjátok mondani, mi az oka, hogy kemó után dúsabban nő vissza?
febr. 21. 19:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Hallottam olyant, hogy csak tejfogai voltak valakinek, véglegesek nem.

Ismerősöm motorbalesetben veszítette el az összes fogát 20 évesen.

febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Genetika miatt is lehet, én pl sok fogat veszítettem valószínűleg a mérhetetlen kólafogyasztás és egészségtelen táplálkozás miatt...
febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!