Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ilyen szép nő hogy veszíth...

Egy ilyen szép nő hogy veszítheti el az összes fogát, hogy protkót kelljen hordania?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/f3q4UgxkwwA


Kommentek között olvastam, hogy a kemónak van ilyen hatása, de a csajnak dús haja van és szép az arca, nem úgy tűnik, mint aki a halálból jött vissza.


A higiénia hiányát pedig azért zárnám ki, mert látszik az arcán, hogy jó génekkel rendelkezik, intelligensnek tűnik ergo igényes lehetett emiatt kizárnám azt, hogy hagyta kirohadni őket.



febr. 21. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10.

Pont saját állításodat cáfoltad egy mondaton belül :)

De egyébként igen, a genetika nagyon sokat számít, hiába a fogmosás, meg a no nasi, ha az íny olyan állapotba kerül mégis, akkor úgy kihullanak (illetve kilazulnak, ezért ki kell húzni), mint a pinty.

febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10


Miért cáfolta?


Azt írta lehet genetika miatt is, DE neki volt fogvesztése, ami a mértéktelen kólafogyasztás eredménye valószínűleg.


Tehát genetika miatt IS lehet, illetve helytelen higiéné és életmód miatt is. Nem cáfolt semmit.

febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12.

Mivel pont, hogy nem írta be a "de" szócskát, így az a vessző ott kettőspont értelmű, az utána következő mondatrész egy (rossz) példa az első mondatrészre, mint állításra.

febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13, nekem nyilvánvaló, hogy a kólát nem genetikai oknak tekinti. Úgy kezdte, hogy lehet a genetika miatt is. Ezt nem cáfolja, hogy neki soeciel a kóla tett be. Nem azt írta, hogy neki genetikai okból mentek tönkre a fogai.


De szerintem nem érdemes tovább ragozni, látszik, hogy nem ugyanúgy értjük, pedig mindannyian anyanyelvi beszélők vagyunk.

febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én pl étkezési zavaros voltam 10 éven át, mára egy fogam nem maradt, úgyhogy kihúzatom és csináltatok műfogsort.


Ez van, nem én kértem ezt a szrságot, hanem a családi problémák okozták - és csoda, hogy élek, mert 20-21 évesen gondolkoztam, hogy melyik gerendát válasszam.


Ahhoz képest ez, hogy nincs rendes fogam már igazán semmiség, ugyanis élek és szeretek végre élni (meg enni).

febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!