Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyelvcsap/ uvula gyulladás...

A nyelvcsap/ uvula gyulladás meddig tart? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2-3 hete lebetegedtem, durván begyulladt a torkom, kaptam antibiotikumot, az egyből segített. Amint elfogyott a gyógyszer, tüszős mandulagyulladásom lett, megint kaptam antibiotikumot, ami már másnapra levitte. Mióta újta dolgozom (tesi tanár vagyok) fáj a torkom, és látom h a nyelvcsap rálóg a nyelvemre. Folyamatosan iszom a teát, fújom torokspray-vel a torkom, de csak pár órára múlik el a fájdalom. Jövő héten tudok csak menni fül-orr-gégészetre...

febr. 22. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
3/% hidrogén-peroxid gyógyszertárban kapható , gargalizálni vele 2-dl vízbe egy evőkanál hidrogén-peroxid . Holnapra semmi bajod !
febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom!
febr. 22. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
200-gramm ALMA- gyógyszertárban olyan 600-ft körül lesz de vettem már 900-ft ér a BENU-ban ott drága .
febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz fog lehet a baj. Alászuvasodott tömés is lehet. Amíg nekem volt,egyik torok-izéből a másikba estem.
febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!